Čištění sedaček zahrnuje také odstranění a redukce skvrn a fleků ze sedaček a čalounění, odstranění silných zvířecích znečištění a pachů, čištění sedaček a čalounění v kancelářích a odstranění map, desinfekce a čištění sedaček a čalounění, odstranění mastnot a nečistot z sedaček a čalounění včetně aplikace ochranných impregnací proti špíně a vodě.

Jako každá práce má i chemické čištění nábytku svá specifika, jež spočívají ve dvou faktorech. Jednak se jedná o rozměry čalouněného nábytku a s tím spojené vysoké náklady na čištění. A jednak jde o druh materiálu čalounění. Určení přesného druhu materiálu podstatně komplikuje proces čištění čalouněného nábytku.

Jakákoliv chyba v určení materiálu čalounění totiž může vést k poškození nábytku, v důsledku špatně zvolené technologie čištění a použití nešetrného chemického prostředku. Oba faktory bereme při naší práci v úvahu a našim zákazníkům vždy vycházíme vstříc.

Přírodní čistící přípravky na textilní sedačky a kožené sedačky jsou biologicky rozložitelné, bezfosfátové koncentrace s ekologickými povrchově aktivními látkami jemného PH 7.5 šetrného ke všem typům textilních a kožených materiálů. Obsahují moderní polymerovou technologii – tzv. zapouzdření nečistot mikroenkapsulaci.

Cenová nabídka čištění sedaček a čalounění vždy zahrnuje základní ekologické čistící přípravky s použitím vlastní čistící techniky. Cena může být upravena, jelikož se na sedačce může vyskytnout vysoce odolná nečistota, značné množství prachu a s tím související opakované vysávání, vysoká mastnota aj. Speciální čističe, impregnační přípravky jsou účtovány separátně za příplatek. Jejich použití je vždy ze strany našich pracovníků konzultováno s klientem před tím, než-li budou případně použity.

Z čeho se může skládat váš nábytek v domácnosti, na  chtě i v kanceláři?

Vše čistíme, ekologickou cestou a chemií, která zároveň i dezinfikuje

  • Mikrovlákno (alcantara) - svým vzhledem a na omak připomíná semišovou useň, má luxusní vzhled a snadno se udržuje. Mikrovlákno má svůj původ v Japonsku, kde se mu říkalo alcantara.
  • Používáme šetrný čisticí antialergenní přípravek Kill Odor PLUS.

 

  • Bavlněná potahová látka - materiál je používán při výrobě sedacích souprav velmi zřídka, a to hlavně z důvodu nižší životnosti a omezené stálobarevnosti materiálu.
  • Předností tohoto materiálu je ovšem přírodní původ. Používáme šetrný čisticí antialergenní přípravek na vlnu značky RX For Fringe.
  • Mikroplyš – dvouvrstvý, nejčastěji používaný potahový materiál.

 

  • Jeho vynikající užitné vlastnosti jsou dány pevným tkaným podkladem (50% bavlna, 50% PES) a odolným horním vlasem (100% nylon). Používáme šetrný čisticí antialergenní přípravek na vlnu značky Сhemspec.

 

  • Mikrofáze – jednovrstvý, povrchově upravený 100% polyester. Hodí se pro každodenní užívání, má velmi dobrou odolnost proti špinění, lze snadno čistit. Používáme šetrný čisticí antialergenní přípravek Cleamen.

 

  • Umělé usně/ekokůže - dvouvrstvý materiál mylně srovnávaný s koženkou. Umělé usně mají horní vrstvu ze 100% polyuretanu a podklad ze 100% bavlněného úpletu. Jsou velmi vhodné pro alergiky. Pro čištění používáme šetrný čisticí antialergenní přípravek All fiber Textile Rins.
  • JAKÁ ZNEČIŠTĚNÍ JSOU PRO EXTRAKČNÍ METODU VHODNÁ?

Extrakční metodou se provádí běžná údržbová čištění sedacích souprav a čištění čalouněného nábytku i čištění akutních skvrn nebo viditelného znečištění například potem. Extrakční čištění navíc zbaví Vaši sedací soupravu zápachu a příjemně ji provoní. Extrakční metodou čištění sedacích souprav nelze vyčistit žvýkačky, vosk, inkoust a další agresivní znečištění. Zato je ale velice účinná pro odstranění roztočů a alergenů, jež se skrývají uvnitř struktury materiálu.

  • JAK DLOUHO TRVÁ VYSYCHÁNÍ?

Vysychání čištěného materiálu vždycky závisí především na větratelnosti prostoru a také na okolní teplotě. Extrakční metoda čištění sedacích souprav nebo čištění koberců je specifická tím, že většina vody je z čištěného povrchu vysána ihned v průběhu čištění opět do čisticího extraktoru, takže výsledná vlhkost je poměrně nízká. Díky tomu se celková doba schnutí po čištění sedacích souprav pohybuje pouze kolem dvou až čtyř hodin.

TOPlist

čištění pelhřimov, čištění pacov, čištění humpolec, čištění kamenice nad lipou, čištění žirovnice, čištění počátky, čištění batelov, čištění hořepník, čištění lukavec, čištění košetice, čištění nová včelnice, čištění jihlava, čištění kostelec, čištění černovice   

ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÉHO NÁBYTKU, ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO NÁBYTKU, ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, ČIŠTĚNÍ MATRACÍ, OZONOVÁ DEZINFEKCE / čištění Humpolec, čištění Pacov, čištění Kamenice nad Lipou, čištění Žirovnice, čištění Počátky, čištění Horní Cerekev, čištění Černovice, čištění Želiv, čištění Nová Cerekev, čištění Lukavec, čištění Červená Řečice, čištění Nový Rychnov, čištění Obrataň, čištění Jiřice, čištění Košetice, čištění Senožaty, čištění Božejov, Vyskytná, čištění Hořepník, čištění Rynárec, čištění Častrov, čištění Olešná