Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout naše profesionální čistící služby:

  • profesionální čištění koberců
  • suché čištění kusových koberců
  • extrakční čištění koberců
  • čištění koberců párou
  • čištění koberců u vás doma
  • čištění kusových koberců v naší dílně

Extrakční - Vaxing čištění - procedura, hlubokého vlhkého čištění kusových koberců s pomocí specializovaného strojů, určený k odstranění různých nečistot z mnoha druhů koberců. Účinnost extrakčního čištění do značné míry závisí od výkonu extrakčního přístroje, a také charakteru znečištění čištěného koberce.

Extrakční čištění kusových koberců může probíhat nejen v obytných místnostech, ale také kanceláří, dětských zařízeních a mnoha dalších prostorech. Nejčastěji extrakčnímu čištění vystaveny kusové zátěžové koberce, kusové - lokální bytové koberce. Nicméně v případě potřeby stroj můžeme využit na čištění čalouněného nábytku, s výjimkou materiálů, které vyžadují obzvláště jemné čištění (např., přírodního hedvábí nebo jiné tkaniny z přírodních vláken rostlinného původu).

Extrakční čištění zcela zachovává barvu a vzhled výrobku. V podstatě, výkony  speciálního extrakčního přístroje dostatečné , aby všechny koberci po provedení čištění byly dost suché. Nicméně, v případě silného znečištění potřebujeme několikrát opakovat čištění,  takže při hlubokém čištění kobercůpotřebuje určitý čas k vysušení (obvykle 10-15 hodin). Pro urychlení schnutí koberců, používá se vysoušeč podlah, který podává intenzivní vzduch. Díky použití vysoušeče podlah, koberec schne velmi rychle. Tak, vlhké koberec o rozloze až 30 m zcela vyschne přes 40 minut, maximálně hodinu.

Čištění s pomocí extrakční metodiky je vhodné pro většinu moderních koberců. Je však třeba poznamenat, že jeho účinnost je závislá na kvalifikaci pracovníků: jen odborník může přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na koberec. Proto, lehce znečištěné koberce mohou být čištěny jen vodou. Je to zvlášť významné v případě, že v domě jsou malé děti, které jsou alergiky. Ale hodně špinavé koberce vyžadují přísady k vodě čisticího prostředku v jistém poměru.

Neméně důležité je vybrat optimální čistící režim, který na jedné straně umožní zbavit nečistot, a na druhé - ne škodilo koberců v podobě odbarvení nebo smršťování. Protože některé výrobky s lehkostí přenáší vliv vysoké teploty, a jiní naopak, mohou vydržet pouze studenou vodu.

Nespornou výhodou této metody je, že koberec se čistí důkladně: čistič se podává pod vysokým tlakem a proniká do nejhlubších vrstev. Ale musí se počítat, že nastane v místnosti vysoký stupeň vlhkosti. Kvůli vysoké vlhkosti extrakční (nebo vlhká) metoda se nedoporučuje k čištění vlněných, hedvábných a další starožitné koberce, které vyžadují minimální vlhkost a zvlášť delikátní přístup. Oni mohou být čištěny pouze suchou cestou.

Naše technika hloubkového čištění koberců - VAX DUAL POWER PRO ADVANCE

Tajemství jeho účinnosti tkví v sadě rotačních kartáčů schopných dokonale zbavit čištěné plochy veškerých nečistot. Celý proces čištění je regulován automaticky bez požadavku zvláštní obsluhy, čímž je dosaženo maximálního účinku a efektivnosti.

DualTECH a DualV technologie - ve spojení s technologií SpinScrub vytváří nejvyspělejší čistící systém

TOPlist

čištění jihlava, čištění sedaček jihlava, čištění koberců jihlava, čištění nábytku jihlava, čištění pelhřimov, čištění sedaček pelhřimov, čištění koberců pelhřimov, čištění nábytku pelhřimov / Majitelka: Zdeňka Maurerová, Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov / IČ 86877992 - Neplátce DPH