Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout naše profesionální čistící služby:

  • profesionální čištění koberců
  • suché čištění kusových koberců
  • extrakční čištění koberců
  • čištění koberců párou
  • čištění koberců u vás doma
  • čištění kusových koberců v naší dílně

Extrakční - Vaxing čištění - procedura, hlubokého vlhkého čištění kusových koberců s pomocí specializovaného strojů, určený k odstranění různých nečistot z mnoha druhů koberců. Účinnost extrakčního čištění do značné míry závisí od výkonu extrakčního přístroje, a také charakteru znečištění čištěného koberce.

Extrakční čištění kusových koberců může probíhat nejen v obytných místnostech, ale také kanceláří, dětských zařízeních a mnoha dalších prostorech. Nejčastěji extrakčnímu čištění vystaveny kusové zátěžové koberce, kusové - lokální bytové koberce. Nicméně v případě potřeby stroj můžeme využit na čištění čalouněného nábytku, s výjimkou materiálů, které vyžadují obzvláště jemné čištění (např., přírodního hedvábí nebo jiné tkaniny z přírodních vláken rostlinného původu).

Extrakční čištění zcela zachovává barvu a vzhled výrobku. V podstatě, výkony  speciálního extrakčního přístroje dostatečné , aby všechny koberci po provedení čištění byly dost suché. Nicméně, v případě silného znečištění potřebujeme několikrát opakovat čištění,  takže při hlubokém čištění kobercůpotřebuje určitý čas k vysušení (obvykle 10-15 hodin). Pro urychlení schnutí koberců, používá se vysoušeč podlah, který podává intenzivní vzduch. Díky použití vysoušeče podlah, koberec schne velmi rychle. Tak, vlhké koberec o rozloze až 30 m zcela vyschne přes 40 minut, maximálně hodinu.

Čištění s pomocí extrakční metodiky je vhodné pro většinu moderních koberců. Je však třeba poznamenat, že jeho účinnost je závislá na kvalifikaci pracovníků: jen odborník může přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na koberec. Proto, lehce znečištěné koberce mohou být čištěny jen vodou. Je to zvlášť významné v případě, že v domě jsou malé děti, které jsou alergiky. Ale hodně špinavé koberce vyžadují přísady k vodě čisticího prostředku v jistém poměru.

Neméně důležité je vybrat optimální čistící režim, který na jedné straně umožní zbavit nečistot, a na druhé - ne škodilo koberců v podobě odbarvení nebo smršťování. Protože některé výrobky s lehkostí přenáší vliv vysoké teploty, a jiní naopak, mohou vydržet pouze studenou vodu.

Nespornou výhodou této metody je, že koberec se čistí důkladně: čistič se podává pod vysokým tlakem a proniká do nejhlubších vrstev. Ale musí se počítat, že nastane v místnosti vysoký stupeň vlhkosti. Kvůli vysoké vlhkosti extrakční (nebo vlhká) metoda se nedoporučuje k čištění vlněných, hedvábných a další starožitné koberce, které vyžadují minimální vlhkost a zvlášť delikátní přístup. Oni mohou být čištěny pouze suchou cestou.

Naše technika hloubkového čištění koberců - VAX DUAL POWER PRO ADVANCE

Tajemství jeho účinnosti tkví v sadě rotačních kartáčů schopných dokonale zbavit čištěné plochy veškerých nečistot. Celý proces čištění je regulován automaticky bez požadavku zvláštní obsluhy, čímž je dosaženo maximálního účinku a efektivnosti.

DualTECH a DualV technologie - ve spojení s technologií SpinScrub vytváří nejvyspělejší čistící systém

TOPlist

čištění pelhřimov, čištění pacov, čištění humpolec, čištění kamenice nad lipou, čištění žirovnice, čištění počátky, čištění batelov, čištění hořepník, čištění lukavec, čištění košetice, čištění nová včelnice, čištění jihlava, čištění kostelec, čištění černovice   

ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÉHO NÁBYTKU, ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO NÁBYTKU, ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, ČIŠTĚNÍ MATRACÍ, OZONOVÁ DEZINFEKCE / čištění Humpolec, čištění Pacov, čištění Kamenice nad Lipou, čištění Žirovnice, čištění Počátky, čištění Horní Cerekev, čištění Černovice, čištění Želiv, čištění Nová Cerekev, čištění Lukavec, čištění Červená Řečice, čištění Nový Rychnov, čištění Obrataň, čištění Jiřice, čištění Košetice, čištění Senožaty, čištění Božejov, Vyskytná, čištění Hořepník, čištění Rynárec, čištění Častrov, čištění Olešná