Čistící centrum M+M na Firmy.cz

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ LÁTKOVÝCH SEDAČEK A IMPREGNACE SEDAČEK

ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÉHO, KOŽENÉHO, ALCANTAROVÉHO BYTOVÉHO A KANCELÁŘSKÉHO NÁBYTKU VČETNĚ PODLAHOVÝCH KRYTIN

ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE OSOBNÍCH VOZIDEL

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

EMAIL OBJEDNÁVKA: firma-mm@post.cz

ČIŠTĚNÍ ZDEŇKA / TEL: +420 607 802 268 / WhatsApp

Volat pouze v pracovní dny 8.00 - 15.00 Hod.

Každý doma na něčem musí sedět, na něčem spát.

Jsou nedílnou součástí domovů i pracovišť.

Čištění sedaček, čištění křesel, čištění čalounění, čištění polstrování židlí, čištění opěráků a madel, čalouněných lavic, čištění podsedáků, čištění sedacích pytlů, čištění matrací, odstranění skvrn a fleků, čmáranců, a různých možných i nemožných znečištění.

Čištění je prováděno proškolenými pracovníky na vysoké odborné úrovni, za použití profesionálního systému čištění VAX

Čištění začíná důkladným vysátím a zbavením se roztočů, alergenů, sporů a plísní i prachových částic, jenž jsou zaprány do vody metodou HYLA a Vax Professional, tím jsou připravena na hloubkové vakuové vodní čištění metodou “vaxing”.

Následuje hloubkové propírání a sušení ve vaxingové (vakuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá automaticky, navíc nehrozí sražení vlákna. Pokud jsou sedačky, či další věci znečištěny tak, že nepomohl vaxingový proces, dojde k ručnímu dočištění.

  • Vlněné sedačky: čistíme roztokem ATAS zaručující stálobarevnost a antibakteriální účinek.
  • Hedvábné sedačky: čistíme na sucho jemnou mýdlovou pěnou udržující přirozenou mastnotu vlákna a stálobarevnost vlákna.
  • Přírodní sedačky: čistíme roztokem Vax zaručující stálobarevnost a antibakteriální účinek
  • EKO a ostatní materiály: čistíme vždy typem nejvhodnějšího roztoku vybraného dle hlavního podílu vlákna či složení koberce.
  • Odstranění zvířecích pachů: čistíme roztokem Vax Professional™ Pets cleaner eliminující pachy moči, srsti, potu aj. zaručující stálobarevnost a antibakteriální účinek.
  • Odstranění tabákových pachů: čistíme roztokem Vax Professional™ Antitobacco cleaner eliminující pachy tabáku či kouře zaručující provonění vlákna materiálu.
  • Odstranění zvířecích skvrn: čistíme speciální antibakteriální pěnou Vax Professional™ Stain remover se silným desinfekčním hloubkovým účinkem zaručující stálobarevnost.
  • Odstranění silných skvrn: čistíme speciální roztokem ATas se silným čistícím hloubkovým účinkem zaručující stálobarevnost.

Impregnace sedaček a židlí je velmi důležitá. Pomáhá udržet vyčištění vlákna a povrchu sedačky výrazně delší dobu, jelikož vyčištěné vlákno sedačky je ochráněno vrstvou molekul, které obalí jádro vlákna a zamezí tak pronikání nečistot do vlákna potahové látky sedačky a je mnohem snadnější na čištění a údržbu, jelikož všechny nečistoty po dobu trvání impregnace ulpívají na povrchu sedačky a lze je setřít či odsát. Nano-impregnace látek a textilií proti zašpinění zajistíme prostřednictvím profesionální impregnační chemie a speciálních anti-alergenních čistících prostředků.

ČISTÉ A VOŇAVÉ – MĚJTE VAŠE SEDAČKY ZASE JAKO NOVÉ A ZCELA ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ

Koupě kvalitní a pohodlné sedačky není nic levného. Zvlášť když chceme, aby vydržela mnoho let. Jenže ani taková pohovka nebo třeba měkoučké křeslo nevydrží krásné navždy. Jednou přijde chvíle, kdy už začne dělat víc ostudy než parády. A pak je nutné pořádně ho vyčistit.

Ať už je pohovka, křeslo nebo třeba židle z jakéhokoliv materiálu, vždy je potřeba udržovat je. Ale běžné omývání a oprašování ani tak nestačí, protože v látkách a podsedácích či čalounění se usazují mikročástečky prachu a špíny, roztoči a alergeny. A po několika letech musíte zvolit profesionální čištění sedaček. Jen to jim vrátí zašlou slávu a lesk.

DO HLOUBKY

Nejde jen o to, že profesionálové dokážou sedačky zbavit povrchové špíny. Díky špičkovým technologiím, kvalitním čisticím prostředkům a letům praxe umíme vyčistit sedačky i židle do hloubky. Tím je zbaví jak větších nečistot, tak alergenů, roztočů a dalších mikroorganismů. Součástí je také suché čištění, kartáčování a klepání. A co víc, samozřejmostí je zde i impregnace sedaček, která jim poskytne jakousi ochrannou vrstvu a udrží je čistší mnohem déle.

BEZ PRÁCE

Kdo se někdy pustil do podobného generálního úklidu sám, ví, kolik je to práce, jak je to úmorné a kolik času to zabere. Běžný pracující člověk na to nemá dost času ani sil. A nebo nad tím stráví celý víkend. Profesionálové to umějí rychle, mají mnoho zkušeností a vše udělají k nejvyšší spokojenosti klienta. Ostatně, nezůstávají jen u běžných postupů, možná je třeba i dezodorace sedaček, která je prodchne svěží vůní. Zkrátka během krátké doby je vše hotové a vypadá i voní jako nové – a klient nemá jediný důvod si stěžovat. A možná i proto služeb naší rodinné firmy ČISTÍCÍ SERVIS M+M využívá čím dál více lidí, firem a živnostníků, kteří jsou s naší prací spokojení.

Těšíme se na případnou spolupráci - Zdeňka Maurerová