ČISTÍCÍ SLUŽBY M+M /PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ SEDAČEK - ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO NÁBYTKU - ČIŠTĚNÍ ALCANTARY - OZONOVÁ DEZINFEKCE MÍSTNOSTÍ A VOZIDEL - ČIŠTĚNÍ KŘESEL - ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ - ČIŠTĚNÍ MATRACÍ - ČIŠTĚNÍ AUTOSEDADEL - ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÉHO A KOŽENÉHO NÁBYTKU - ČIŠTĚNÍ ALCANTARY - ČIŠTĚNÍ MATRACÍ - ČIŠTĚNÍ ŽIDLÍ - ČIŠTĚNÍ SEDACÍCH SOUPRAV - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY - ÚKLID DOMÁCNOSTÍ - ÚKLID KANCELÁŘÍ

PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY V OBLASTI OKENNÍ PÉČE - MYTÍ OKEN - MYTÍ VÝLOH

Okna hrají důležitou roli ve všech typech bytových i nebytových prostorech. Okna propouští sluneční světlo do prostor bytů a kanceláří, přes okna vnímáme okolní svět a jeho krásu a rozmanitost. Špinavé okno může narušit výhled do krajiny, a obecně zkazit náladu. Neměli bychom zapomenout ani na výlohy obchodů.

Čistě umyté, lesklé sklo vitríny přitahuje pohledy kolemjdoucích, zkrášluje zboží za výlohou a nutí kolemjdoucí vkročit do obchodu. Nicméně, ne všichni majitelé kanceláří, obchodů a obytných prostor, mají čas a možnost provádět pravidelné mytí oken v bytě, domě, obchodě či kanceláři svými silami. K odstranění této nepříjemné situace je zde pro Vás služba mytí oken a výloh.

Mytí oken nepatří zrovna mezi oblíbené domácí práce. Naštěstí je to činnost, kterou vykonáváme průměrně asi dvakrát až třikrát do roka. Zatímco skla jsou umytá raz dva, otírání rámů je trochu pracnější. Odborníci na úklid doporučují umýt je jako první, teprve potom přicházejí na řadu skla.

Pyl, prach a jiné nečistoty, které létají vzduchem, ulpívají na povrchu. Čím déle je necháte být, tím pracnější bude jejich odstranění a tím i cena bude vyšší...

Běžné mytí oken a výloh

Jsme rodinná firma specializující se na mytí oken a výloh na Vysočině a v částech Jižních Čech a jeho okolí, jak ve firmách, tak i v domácnostech. Na trhu jsme od roku 1997, pracujeme rychle, kvalitně a přitom ohleduplně, tak aby nedošlo k poškození majetku a vybavení našich zákazníků.

Provádíme mytí jak běžně znečištěných oken a výloh, tak i mytí oken po malířských, řemeslnických, stavebních i jiných pracích, odstraňujeme reklamní polepy, loga apod. Okna samozřejmě myjeme včetně rámů, vnitřních i venkovních parapetů. Mytí skleněných ploch a výloh provádíme stěrkovou metodou a umýváme všechny typy oken, včetně nestandardních a obtížně přístupných.

Mýtí oken ve výškách / panelové byty - bytovky - firemní objekty

Nabízíme též mytí oken ve výškách. Nutný je přístup a možnost zabezpečení pracovníků z interiéru budovy. Čistíme jakákoliv okna, plastová, dřevěná, kastlová i šroubovací a stejně jako u klasických oken zahrnuje cena za umytí i rámy a parapety.

Cena mytí oken a výloh 

Mytí oken, výloh 20 Kč/m2 (běžné znečištění)

Mytí oken, výloh 35 Kč/m2 (více znečištěné)

Mytí oken, výloh 50 Kč/m2 (silně znečištěné) 

Mytí oken včetně rámu 60 Kč/m2

Mytí oken ve výškách nad 1,5 m 65 Kč/m2 včetně rámu

Odstraňování polepů od 350 Kč/ Hod. 

Ceny mytí oken a výloh jsou pouze orientační, záleží vždy na konkrétní míře znečištění, obtížnosti přístupu, technickém stavu, velikosti zakázky apod.

Cestovné: v místě 350 Kč mimo město: 10 Kč/km

Cenu s Vámi rádi dohodneme na místě a garantujeme i její dodržení.

Nejsme plátci DPH / Cena čistících produktů se stanovuje, až dle spotřebovaného množství

TOPlist

čištění koženého nábytku, čištění koženého křesla, čištění kožené sedačky, čištění alcantary, čištění kůže, leather cleaning, čištění čalouněného nábytku jihlava, čištění kožených sedaček jihlavsko, čištění sedaček pelhřimov, čištění koberců pelhřimov, čištění matrací pelhřimov, čištění kožených sedaček pelhřimov, čištění jihlava, čištění po celém jihlavsku, čištění vysočina, čištění koberců jihlava, čištění vozidel pelhřimov, čištění vozidel jihlava, čištění pelhřimov, čištění pacov, čištění humpolec, čištění kamenice nad lipou, čištění košetice, čištění Lukavec, čištění červená řečice, čištění želiv / Majitelka: Zdeňka Maurerová, Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov / IČ 86877992 - Neplátce DPH