Čistící centrum M+M na Firmy.cz

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ - ČISTÍRNA KUSOVÝCH KOBERCŮ - IMPREGNACE KOBERCŮ - ČIŠTĚNÍ VŠECH DRUHŮ KOBERCŮ

Hloubkové čištění koberců je pro naší rodinnou firmu dlouholetou praxí. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, co kde vše jsme vyčistili. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání čištění koberců od A-Z včetně doplňkových služeb jako je např.: impregnace koberců nebo jejich dezinfekce.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše pak mají obě strany oboustranně vyhráno. S naší rodinnou firmou ČISTÍCÍ SERVIS M+M máte o komplexní odborné čištění koberců postaráno. Čistíme pouze schodové koberce i kusové koberce a prostorové koberce - nabízíme možnost dovézt kusové koberce i do naší čistící dílny ve Starém Pelhřimově.

Hloubkové čištění koberců a důkladné profesionální čištění textilního vlákna je v rámci metod naší firmy úzce spjato s profi značnou Atas a VAX je mnoho let synonymem kvality ve výrobě čistících strojů a profesionální certifikované čistící chemie na koberce a textilní vlákna.

Zejména proslulý je VAX v oblasti přenosných profesionálních extrakčních strojích pro čištění koberců a čalounění. K dispozici je komplexní řada zařízení pro čištění koberců a tkanin,  od kompaktního extraktoru pro čištění skvrn a čalounění až po nejvýkonnější extrakční systém vybavený duálním sacím systémem

Pouhé vysávání vašich koberců nikdy neodstraní všechnu mastnotu, prach a nečistoty. Koberce vypadají na povrchu čistě, ale nejjemnější nečistoty (mastnota, prach, alergeny) zůstávají nalepeny v hloubce osnovy a na kobercových vláknech.

VAXING - patentované hloubkové propírání a sušení ve vaxingové (vákuové) hlavici, dokonale odstraní veškeré nečistoty pomocí turbulentního proudění čistícího roztoku mezi rozvibrovanými kobercovými vlákny s následným 93% vysušením. Vaxingový proces probíhá automaticky bez vašeho zásahu a za cca 45 minut se můžete projít po nadýchaném, voňavém, zcela čistém a suchém koberci. Navíc nehrozí sražení vlákna a odpadá nutnost přenášení nábytku.

To je hlavní rozdíl oproti zastaralému systému TEPOVÁNÍM koberců, kdy nastříkáte roztok na koberec a následně vysajete. Je to stejné, jako kdyby jste na koberec vylili kýbl s vodou a roztokem a následně vysáli.

Jedině VAX s patentovanou technologií dokáže dokonale odstranit veškeré nečistoty!

Speciální čistící prostředek CARPET CLEANER, Atas spolu s VAXING důkladně propere a vyčistí kobercová vlákna, navrátí jim původní vzhled, barvu a elastičnost. Beze zbytku odstraní veškeré následky domácích nehod a tím chrání nejen váš koberec, ale i vaše nervy. Odstraní také nejjemnější nečistoty (mastnota, prach, alergeny)

Příjem zakázek: Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod.

TEL: +420 607 802 268 / Volat pouze v pracovní dny 8.00-15.00 Hod.

EMAIL OBJEDNÁVKA: firma-mm@post.cz 

Ceník služeb: Čistící centrum M+M 2005-2024

 • Uvedené ceny jsou pevné, nejsme plátci DPH

 • Nepřijímáme platební karty

 • Platba za naše služby je ihned v hotovosti po provedené práci - po konzultaci je možné platbu provést fakturou

Koberce

 • koberce s výškou vlasu do 1 cm – 49 Kč / m²
 • koberce s výškou vlasu nad 1 cm – 80  Kč / m²
 • koberce s výškou vlasu nad 2 cm – 99 Kč / m²
 • koberce - schodišťové - 145 Kč / m2
 • koberce - kancelářské + průchozí zátěžové / 90 Kč/m2
 • kusové koberce syntetické, polyamid, polyester, polyakryl - od 500 Kč za kus do 4m2
 • kusové koberce tkané, všívané, vpichované, přírodní vlákna, vlněné od 1.500 Kč/ks
 • impregnace koberců od 95 Kč/m2
 • Příplatek: klepač + vysávání, ruční waxingocé - pěnové čištění / dle rozsahu koberce