Čistící centrum M+M na Firmy.cz

Jako každá práce má i chemické čištění nábytku svá specifika, jež spočívají ve dvou faktorech. Jednak se jedná o rozměry čalouněného nábytku a s tím spojené vysoké náklady na čištění. A jednak jde o druh materiálu čalounění. Určení přesného druhu materiálu podstatně komplikuje proces čištění čalouněného nábytku.

Jakákoliv chyba v určení materiálu čalounění totiž může vést k poškození nábytku, v důsledku špatně zvolené technologie čištění a použití nešetrného chemického prostředku. Oba faktory bereme při naší práci v úvahu a našim zákazníkům vždy vycházíme vstříc.

Používáme pouze kvalitní profesionální čistící a dezinfekční prostředky, které oživí barvy a odstraní veškeré skvrny a nečistoty (prach a drobní roztoči).

V průběhu přípravné fáze je nutné zhodnotit úroveň znečištění, úroveň opotřebení čalouněného nábytku, způsob a druh čalounění nábytku a na základě tohoto zhodnocení uvážit všechny možné reakce nábytku s použitými mycími a chemickými prostředky.

Vedle čalounění se zkoumá také druh konstrukce nábytku (dřevo, kov, umělá hmota) a případné složení nátěru, které také vyžaduje speciální metodu čištění.

Naše rodinná firma volí vždy na základě individuálního posouzení tu nejlepší metodu pro dosažení maximální efektivnosti, a to jak použitím různých šetrných chemických prostředků, tak využitím různých teplot a tlaků, které zvýší účinnost těchto prostředků.

Čištění sedaček, tepování sedaček, čištění židlí, čištění křesel, mokré čištění sedaček, vakuové čištění sedaček, čištění kožených sedaček, impregnace kůže, čištění čalounění, impregnace sedaček, čištění koberců, hloubkové čištění koberců, pěnové čištění koberců, antibakteriální čištění koberců, suché granulátové čištění koberců, dezinfekce koberců, dezodorace koberců, protišpinivá ochrana koberců, impregnace koberců je prováděno ve špičkové kvalitě dle našich interních firemních standardů..

Příjem objednávek: Po - Pá 8.00 - 15.00 Hod. Telefon: +420 607 802 268

Ceník služeb: Čistící centrum M+M 2005-2024

  • Uvedené ceny jsou pevné, nejsme plátci DPH

  • Nepřijímáme platební karty

  • Platba za naše služby je ihned v hotovosti po provedené práci - u firem je možné po konzultaci platbu provést vystavenou fakturou se splatností 14 dnů

  • NABÍZÍME MOŽNOST HLOUBKOVÉ IMPREGNACE ČIŠTĚNÉHO ČALOUNĚNÉHO NÁBYTKU od 95 Kč/m2

  • CENA JE ORIENTAČNÍ - ZÁVISÍ NA POŠKOZENÍ A ZNEČIŠTĚNÍ ČIŠTĚNÉ LÁTKY a druhu potahové látky

SEDACÍ MÍSTO - SEDACÍ SOUPRAVA

od 280 Kč dle míry znečištění

KŘESLO / dle velikosti a míry znečištění

od 550 Kč

Taburet

od 250 Kč (podle velikosti)

Židle / dle velikosti a míry znečištění

  • kuchyňská od 60 Kč / ks
  • zasedací od 80 Kč / ks
  • kancelářská od 110 Kč / ks

Kuchyňská lavice

  • 500 Kč

Uvedené ceny jsou včetně luxování.

Doprava: 15Kč/km v místě 499 Kč

čištění sedaček jihlava, čištění křesel jihlava, čištění pohovky jihlava, čištění čalounění jihlava, čištění sedaček pelhřimov, čištění křesel pelhřimov, čištění pohovky pelhřimov, čištění čalounění pelhřimov