Čistící centrum M+M na Firmy.cz

Každá žena moc dobře ví, jak náročné je mytí oken a kolik času to zabere, proto pro Vás poskytujeme službu mytí oken v domácnostech ( v bytech a rodinných domech), mytí oken ve firmách, kancelářích tak i ve školách a školkách. Standardně také zajišťujeme mytí oken ve výškách z plošiny. 

Okna jsou základním prvkem většiny domácností a slouží jak funkčním, tak estetickým účelům. Za jasného dne zvou do místnosti přirozené světlo a vytvoří veselou atmosféru. Kromě vylepšení vzhledu místnosti nabízejí okna také řadu zdravotních výhod. Slunce je zdrojem vitamínu D, který je nezbytný pro zdraví kostí. Vystavení přirozenému světlu může také pomoci zlepšit náladu a hladinu energie. Čištění oken může také zlepšit váš pohled na svět venku a vpustit dovnitř více přirozeného světla.

Dopadající denní světlo je důležité pro psychiku a zdraví vašich zaměstnanců, ale i zákazníků a obchodních partnerů, protože čistá okna působí upraveným dojmem. Pravidelné mytí oken 2x ročně zabrání tomu, aby se částice nečistot ze vzduchu usazovaly na povrchu a sklo vypadalo matně.

Nejlepší doba na mytí oken je vždy na jaře (duben-červen) a na podzim (září-říjen). Touto cestou máme mytí oken nastaveno u našich stálých zákazníků, kterým provádíme pravidelně mytí oken.

Zajišťujeme také pravidelné mytí výloh prodejen, mytí oken ve výškách a na těžko dostupných místech za pomocí plošiny. Umyjeme Vám okna běžně znečištěná i po malování, včetně rámů, parapetů, vnitřních i venkovních žaluzií a sítí.

5 DŮVODŮ PROČ JE MYTÍ OKEN TAK DŮLEŽITÉ: 

 • Vylepšený vzhled
  Čistá okna jednoduše vypadají lépe. Ať už se snažíte zapůsobit na potenciální zákazníky, nebo jen chcete, aby váš domov vypadal skvěle, třpytivé čiré sklo přiměje každého kolemjdoucího obdivovat váš domov.
 • Větší přirozené světlo
  Je neuvěřitelné, jak velký rozdíl může mít čisté okno ve vašem prostoru. Když máte špinavé, nafilmované sklo, blokuje sluneční světlo, takže vše působí temně a ponuře. Díky průhlednému oknu můžete propustit více přirozeného světla, abyste rozjasnili každou místnost, a to i v těch zamračených dnech!
 • Snížené náklady na energie
  Mít špinavá okna je jako mít otevřenou pozvánku, aby byl váš domov v zimě chladnější a v létě teplejší. To znamená vyšší náklady na energii! Pravidelné čištění těchto povrchů pomůže snížit tyto měsíční výdaje a zároveň zajistí, že vše bude vždy vypadat skvěle, aniž by bylo nutné provádět nějaké velké opravy.
 • Prodloužená životnost oken
  Okna jsou nejzranitelnější částí vašeho domova vůči poškození vodou. K poškrábání a leptání dochází, protože jsou odhalené, ale čištění oken může tyto nedokonalosti odstranit dříve, než se zhorší!
 • Výhledy bez šmouh
  Čistá okna poskytují jasný výhled dovnitř i ven. Ať už se kocháte výhledem z okna vašeho domova nebo kanceláře nebo se snažíte vyfotit panorama, šmouhy a pruhy zkazí dokonalý snímek. Služby čištění oken vám vždy pomohou dosáhnout výsledků bez šmouh.

Věnujete svůj drahocenný čas raději rodině a koníčkům. My se o mytí oken postaráme spolehlivě za Vás!