CO JE TO OZON? - Ozonová dezinfekce vašeho bydlení, vaší kanceláře. Ozonová dezinfekce ložnic, dětských pokojů, vozidel apod.

Ozonovou dezinfekci provádíme i v interiéru vozidla: Cena od 500 Kč

Ozon je plyn, který se přirozeně nachází v okolním prostředí. Při normální teplotě a tlaku je ozon namodralý s intenzivním zápachem, který člověk registruje při koncentraci menší než 0,1 ppm (citlivost se vždy liší podle jedince).Ve zvýšené míře se tvoří např. během bouřek nebo v okolí vodopádů. Jeho molekula se skládá ze tří atomů kyslíku (O3). Přezdívá se mu také "aktivní kyslík".

Ozon má velmi silné antioxidační a dezinfekční vlastnosti. Baktericidní účinky ozonu jsou 50x silnější a 3000x rychlejší než účinky chloru. 

Účinně zabíjí bakterie a viry různého druhu, eliminuje pachy, likviduje plísně a jiné mikroorganismy (např. roztoče).Jeho dezinfekční vlastnosti jsou vynikající, protože má mimořádně velkou mikrobiocidní účinnost. Síla ozonu začíná ničit mikroorganismy už s hodnotou 1 g ozonu na 10 m3 místnosti (0,1g/m3). 

Po aplikaci tak ozon nezanechává žádné stopy ani toxická rezidua a nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže,které mohou vytvářet například chemické dezinfekční prostředky. Ozon nekontaminuje životní prostředí!

Pro dosažení správného efektu bez negativních průvodních jevů, je třeba během ozonování dodržovat předepsané postupy. I když je ozon po překročení limitních koncentrací dráždivý, rychle se rozpadá na dvojatomový kyslík (O2). Ozon není radikál.

Člověk by měl chtít, aby on i jeho rodina žili v čistém a zdravém prostředí. Dezinfekce pomocí ozonu je jedna z cest vedoucích ke zdravému způsobu života. Ozonovaní doporučujeme provádět v případě, kdy je nutná dezinfekce vnitřního prostředí, likvidace mikroorganismů (bakterií, virů, plísní, roztočů), odstranění zápachu.
Neexistuje prakticky žádný zápach, který by ozon nemohl odstranit. Ozonizace se používá k eliminaci zápachu domácích zvířat.

Primárně k odstraňování zápachu moči kočky a resorpce moči u psů.
Proč maskovat pachy, když je můžete úplně odstranit a současně sanovat prostory? Dezinfikovat lze i přírodní cestou!

Dezinfekce a dezodorizace (odstranění zápachu) ozónem má velice pozitivní vliv na lidský organismus. Nejšetrnější a přitom nejefektivnější forma dezinfekce a dezodorizace je ozónovým čištěním.

Tento reaktivní tříatomový kyslík O3 rychle reaguje s bakteriemi a viry, které okamžitě likviduje. Po 100% vydezinfikování a dezodorizaci prostoru se ozón rozpadá na nám známý, dýchatelný O2. 

Ozónová dezodorizace - Trvale odstranění pachů

Díky ozonovému čištění zbavíme váš byt či dům trvale nepříjemných pachů, které pronikly do zdí, nábytku, koberců, čalounění nebo interiéru auta. Za méně než hodinu dokážeme zbavit místnost tabákového, hnilobného či jiného zápachu! Rychle a efektivně dokážeme osvěžit a dezinfikovat vzduch v hotelech, restauracích, zasedacích místnostech, bytech i v autech.

Ozón je silným oxidantem - Maximální dezinfekce

  • Zbavuje místnosti a interiéry zápachů tím, že mění vlastnosti organických látek způsobujících zápach.
  • Neutralizuje pachy způsobené kouřením, požáry, vařením, vytopením, malováním, rekonstrukcí, rozkládajícím se mrtvým tělem.
  • Ničí bakterie a viry, ale také např. blechy a hmyz.
  • Obohacuje vzduch o kyslíkovou složku.
TOPlist

čištění jihlava, čištění sedaček jihlava, čištění koberců jihlava, čištění nábytku jihlava, čištění pelhřimov, čištění sedaček pelhřimov, čištění koberců pelhřimov, čištění nábytku pelhřimov / Majitelka: Zdeňka Maurerová, Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov / IČ 86877992 - Neplátce DPH